!SÚŤAŽ! a recenzia slovenskej kozmetiky Biofy

Značky, ktoré vyrábajú prírodnú kozmetiku sú čím ďalej tým viac vyhľadávané. Medzi ne patrí aj značka Biofy, ktorá je dokonca slovenská.

Pre našu pleť je určite najrozumnejšia voľba používať eko výrobky, ktoré ju čo najmenej zaťažujú. Výrobky Biofy sú vyrábané z ekologických plodín, ktoré sú 100% šetrné k telu i k prírode.

Produkty obsahujú napríklad kokosový olej, mandľový olej, bambucké maslo, ktoré je považované za základ pre krásnu a zdravú pokožku. Olej z marhuľových jadier obsahuje vitamíny A, B a E, horčík, draslík i nenasýtené mastné kyseliny. Veľmi známa je aj rastlina aloe vera, ktorá obsahuje veľa vitamínov a je prospešná pre našu pleť. Toto je len pár vybraných zložiek, ktoré táto prírodná kozmetika obsahuje.

My sme pre Vás vyskúšali pár produktov tejto značky a teraz môžete jeden z nich vyhrať v našej súťaži.

Biofy šampón s výťažkom z čučoriedok

Je možné, že pokiaľ sú Vaše vlasy zvyknuté na šampóny obsahujúce množstvo chémie, budú si na tento prírodný zvykať dlhšie. Čakať sa však oplatí, pretože Vaše vlasy budú vyživené, hydratované a ešte k tomu voňať po čučoriedkach. Šampón ma redšiu konzistenciu, krásnu vôňu a vlasy sa po ňom krásne lesknú.

Biofy pleťový krém na mastnú a zmiešanú pleť

Po otvorení sklenenej nádobky ma zaujala krásna marhuľová vôňa krému, kvôli obsahu oleja z marhuľových jadier. Vďaka nemu má krém sťahujúci účinok a neupcháva rozšírené póry. Obsahuje vitamíny ako napríklad vitamín A, B a E, ktoré pleť omladzujú a posilňujú krvné cievy. Po aplikovaní zostáva pleť hydratovaná a svieža.

V spolupráci s touto slovenskou značkou sme si pre Vás pripravili súťaž o Ružovú vodu. Táto čistiaca emulzia sa postará o dokonale čistú pokožku, uzatvorené póry a vyrovnanú farbu. Je to 100% prírodný produkt netestovaný na zvieratách a neobsahuje palmový olej. Do súťaže sa môžete zapojiť TU.

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.